Η Ένωση Ποδηλατικών Σωματείων Μακεδονίας – Θράκης με την έγκριση της Ε.Ο.Ποδηλασίας, στα πλαίσια του Πρωταθλήματος Ορεινής Ποδηλασίας Μακεδονίας-Θράκης, διοργανώνει το Σάββατο 9 Μαρτίου 2024, Πρωτάθλημα Ορεινής Ποδηλασίας στο αγώνισμα του Cross-Country, σε συνεργασία με τον Δήμο Νεάπολης Συκεών και την Κοινωφελή Επιχείρηση Υπηρεσιών Νεάπολης-Συκεών (ΚΕΥΝΣ). Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Άλσος Συκεών.
9.3 ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤ.ΕΠΣΜΑΘ ΜΤΒ 9-3-2024ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΤΒ ΕΠΣΜΑΘ XCC 9/3/2024
![ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΤΒ ΕΠΣΜΑΘ XCC 9/3/2024](https://epsmath.gr/wp-content/uploads/2024/02/ΑΦΙΣΑ-ΜΤΒ-XCC-9-3-24-ΣΥΚΙΕΣ-1280x640.jpg)
Πρόσφατα σχόλια